Viesnīca Liepājā
LV EN
Viesnīca Jaunumi Apartamenti Restorāns Par mums Fotogalerija Liepāja
Kontakti
Kā mūs atrast
+371 2 915 05 96
Zvaniet mums!
Facebook Draugiem Twitter

Par mums

Mēs atrodamies Vecliepājas centrā, klusā vēsturiskās koka apbūves ieskautā ielā, dažu minūšu gājienā no pilsētas centra un tikai piecpadsmit minūšu gājiena attālumā no jūras.
Ja vēlaties justies kā mājās, mīlat klusumu un mieru, tad mūsu viesu nama "Poriņš" durvis vienmēr būs laipni atvērtas tieši Jums. 1899. gadā celtais nams, pēc gadsimta ir ieguvis otro jaunību. Viesu nams ir nosaukts par godu ēkas pirmajam īpašniekam - K. Poriņa kungam.
Mēs piedāvājam atpūtas vietu gan biznesa cilvēkiem, kas noguruši pēc saspringtas darba dienas, gan arī tūristiem, kuri ieradušies apskatīt Liepāju un tās apkārtni. Viesu namā ir īpaša aura, kuru izjūt ikviens viesis - miegs pēc darījumu pilnas dienas "Poriņā" esot salds un spirdzinošs.
Mūsu uzņēmums nav liels, bet tieši tas palīdz uzturēt tiešo kontaktu ar mūsu klientu. Viesu uzņemšanas sfērā mēs darbojamies jau vairāk kā sešus gadus.
Pozitīvas atsauksmes un patstāvīgo klientu uzmundrinošie ieteikumi ir devuši mums stimulu paplašināties, kā rezultātā ir pabeigta esošā viesu nama rekonstrukcija un jaunā viesu nama celtniecība.
Tagad abās mājās – kā vecajā, tā jaunajā – iekārtoti divdesmit numuri, tajos var izmitināt vairāk nekā četrdesmit viesu. Trīs ir divstāvu numuri. Namā ir iebūvēts stiklots lifts. Jaunā ēka uzcelta un iekārtota viena gada laikā, un tajā izmantots tējas, medus un maizes motīvs.

Viesu namā ir arī restorāns „Medus”. Tas tapis pēc bijušā liepājnieka, arhitekta Agra Padēļa-Līna projekta. Restorāna interjers ir orģināls, piemēram, siena, kas veidota no bērza pagalām. Novērots, ka tajā slēpjas kaut kas neparasti vilinošs, jo katram, kas ienāk restorānā, gribas tai pieskarties.
Viesnīca Jaunumi Apartamenti Restorāns Par mums Fotogalerija Liepāja
Viesnīca "Poriņš" un restorāns "Medus" atrodas Liepājā, Palmu ielā 5, LV3401
Tālrunis: +371 2 915 05 96, Fakss: +371 6342 86 02, E-pasts: porins@apollo.lv